: :  
Football
Tennis
American Football
Ice Hockey
Motorsport
Rugby
Baseball
Handball
Volleyball
eSports
Other Sport

11:00 Hải Phòng FC Hoàng Anh Gia Lai

11:45 FK Septemvri Sofia FK Spartak Varna

12:00 FC Ararat-Armenia BKMA Yerevan

12:15 Hồ Chí Minh City Sài Gòn

13:00 FK Tuzla City FK Sarajevo

13:00 FK Velež Mostar HŠK Posušje

14:00 Cherno More Varna Botev Vratsa

14:00 Metalist 1925 Kolos Kovalivka

14:00 SK Super Nova Riga FC

14:30 Dukla Praha Vysočina Jihlava

14:45 Dnepr Mogilev FK Slutsk

15:00 AS FAR Rabat Difaâ Hassani El-Jadidi

15:00 FK Novi Pazar FK Mladost Lučani

15:00 Səbail FK Qəbələ FK

15:30 1.FK Příbram SK Sigma Olomouc B

15:30 MFK Ružomberok MFK Skalica

15:30 FC Ararat Urartu

16:00 USV Neulengbach SKV Altenmarkt

16:00 Radomiak Radom KS Cracovia

16:00 Slezský FC Opava Mas Taborsko

16:00 NK Varaždin NK Istra 1961

16:00 ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec

16:00 Hilal Al-Quds Shabab Al Khaleel

16:10 FC Dornbirn Austria Wien II

16:10 First Vienna Kapfenberger SV

16:10 Vorwärts Steyr SV Horn

16:30 Hannover 96 Hamburger SV

16:30 SC Paderborn 07 Darmstadt 98

16:30 Bundesliga II Simulcast / Konferenz

16:30 Botev Plovdiv Slavia Sofia

17:00 Erzgebirge Aue SV Meppen

17:00 AaB Odense BK

17:00 FK Gomel Vitebsk

17:16 VfL Wolfsburg Bayer 04 Leverkusen

17:30 Feyenoord SC Telstar

17:30 PEC Zwolle Vrouwen Fortuna Sittard

17:30 VV Alkmaar Excelsior

17:30 US Orléans FC Villefranche Beaujolais

18:00 ADO Den Haag Jong PSV Eindhoven

18:00 Almere City FC Roda JC Kerkrade

18:00 De Graafschap Jong AZ Alkmaar

18:00 FC Den Bosch Heracles Almelo

18:00 FC Eindhoven FC Dordrecht

18:00 Helmond Sport TOP Oss

18:00 MVV Maastricht Willem II Tilburg

18:00 NAC Breda VVV-Venlo

18:00 PEC Zwolle Jong Ajax

18:00 SC Telstar Jong FC Utrecht

18:00 Sporting CP Gil Vicente FC

18:00 FK Sloboda Tuzla HŠK Zrinjski Mostar

18:00 Universitatea Craiova FC Voluntari

18:15 Alianza Atlético de Sullana Universitario de Deportes

18:15 Neuchâtel Xamax FC Thun

18:30 SKN St. Pölten SKU Amstetten

18:30 Bayern München Bayer 04 Leverkusen

18:30 Wisła Płock Piast Gliwice

18:30 MKS Chojniczanka Chojnice Wisła Kraków

18:30 Cosenza Como

18:45 Europa FC FCB Magpies

18:45 Bohemian University College Dublin

18:45 Dundalk FC Drogheda United

18:45 St. Patrick's Athletic Derry City

18:45 Glentoran FC Ballymena United

18:45 Portadown FC Glenavon

18:45 Standard Liège RFC Seraing

19:00 Hull City Luton Town

19:00 Athletic Club UD Almería

19:00 Tenerife Sporting Gijón

19:00 Angers Olympique de Marseille

19:30 SC Chabab Mohammedia Raja Club Athletic

20:15 FC Porto Sporting Braga

20:30 Universidad Técnica de Cajamarca Universidad César Vallejo

21:00 Caracas Deportivo La Guaira

21:00 Cerro Largo Danubio FC

22:00 CSA Guarani

22:00 Operário Vila Nova

22:00 Sampaio Corrêa Grêmio

22:00 Estudiantes de La Plata Colón

22:00 Tigre Aldosivi

22:30 Sol de América Cerro Porteño

23:00 El Nacional 9 de Octubre

23:00 Unión La Calera Coquimbo Unido

23:30 Toronto FC Inter Miami CF

00:00 Puebla Club América

00:00 Gualaceo SC Universidad Católica del Ecuador

00:30 Chapecoense Bahia

00:30 Racing Club Rosario Central

00:30 Unión Newell's Old Boys

01:00 Independiente Medellín Alianza Petrolera

02:00 Pacific FC FC Edmonton

02:00 Juárez FC Pumas UNAM

04:30 Gimpo FC Chungnam Asan FC

05:00 Avispa Fukuoka Vissel Kobe

05:00 Cerezo Osaka Shonan Bellmare

05:00 Shimizu S-Pulse Jubilo Iwata

05:00 Montedio Yamagata Albirex Niigata

05:00 Thespakusatsu Gunma Omiya Ardija

05:00 Ventforet Kofu Tochigi SC

05:00 Daegu FC FC Seoul

06:00 Kashima Antlers FC Tokyo